Aunimetused

AuhindTunnustame tublimaid tegijaid!

Aunimetuste väljaandmise kord:

 

PARIMAD

 

TAIMEKASVATAJA

2016 aunimetus parim taimekasvataja - Ivo Eenpalu
2015 aunimetus parim taimekasvataja - Erki Oidermaa
2014 aunimetus parim taimekasvataja - Margus Lepp

LIHAVEISEKARJAKASVATAJAD ja PIIMAKARJAKASVATAJAD

2015 aunimetus parim lihaveisekasvataja - Arti Silm
2015 aunimetus parim piimakarjakasvataja - Tiina Roosalu

2014 aunimetus parim lihaveisekarjakasvataja - Reet ja Targo Pikkmets
2014 aunimetus parim piimakarjakasvataja - Heli Sadam

2013 aunimetus parim lihaveisekarjakasvataja - Jane Mättik
2013 
aunimetus parim piimakarjakasvataja - Ilmar Teevet

2012 aunimetus parim lihaveisekarjakasvataja – Aldo Vaan
2012 aunimetus parim piimakarjakasvataja – Tõnu Post

2011 aunimetus parim piimakarjakasvataja – Maie Mölder
2011 aunimetus parim lihaveisekarjakasvataja – Kalmer Visnapuu
 
2010 aunimetus parim piimakarjakasvataja – Avo Samarüütel
2010 aunimetus parim lihaveisekarjakasvataja – Margus Keldo
 
2009 aunimetus parim piimakarjakasvataja – Avo Kruusla
2009 aunimetus parim lihaveisekarjakasvataja – Meelis Marmor
 
2008 aunimetus parim piimakarjakasvataja – Andres Tamm
2008 aunimetus parim lihaveisekarjakasvataja – Andrus Sepp
 
2007 aunimetus parim piimakarjakasvataja - Indrek Klammer
2007 aunimetus parim lihaveisekarjakasvataja - Arne Tamm
 
2006 aunimetus parim piimakarjakasvataja - Ahto Vili
2006 aunimetus parim lihaveisekarjakasvataja* - Leino Vessart
 
2005 aunimetus parim piimakarjakasvataja (21 - 100 lehmaga kari) - Priit Soosalu
2005 aunimetus parim piimakarjakasvataja (üle 100 lehmaga kari) - Aavo Mölder
 
2004 aunimetus parim piimakarjakasvataja (21 - 100 lehmaga kari) - Jaan Allingu
2004 aunimetus parim piimakarjakasvataja (üle 100 lehmaga kari) - Artur Kokk
 
2003 aunimetus parim piimakarjakasvataja (21 - 100 lehmaga kari) -  Sirje Kornel
2003 aunimetus  parim piimakarjakasvataja (üle 100 lehmaga kari) - Andres Leesmäe
 
2002 aunimetus parim piimakarjakasvataja (21 – 100 lehmaga kari) – Elle Kivistik
2002 aunimetus parim piimakarjakasvataja (üle 100 lehmaga kari) – Jaak Hinrikus
 
2001 aunimetus parim piimakarjakasvataja (21 – 100 lehmaga kari)  - Lea Puur
2001 aunimetus parim piimakarjakasvataja (üle 100 lehmaga kari ) - Hillar Pulk
 
2000 aunimetus parim piimakarjakasvataja (21 – 100 lehmaga kari) – Andres Tamm
2000 aunimetus parim piimakarjakasvataja (üle 100 lehmaga kari) - Elve Zubkovits

* aunimetust hakati andma aastast 2006

 

MAAMAJANDUSERIALA ÕPETAJAD ja ÕPILASED

2015 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Ulvi Martin (Järvamaa KHK)
2015 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Keidi Sadam (Järvamaa KHK)

2014 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Marika Oeselg (Olustvere TMK)
2014 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Pille-Riin Reinaus (Järvamaa KHK), Johannes Toom (Olustvere TMK)
2014 eripreemia (koostöös EPKKga) - Ene Külanurm (Põltsamaa Ametikool)

2013 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Ain Sildoja (Kehtna MTK) 
2013 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Tanel Kirst (Olustvere TMK),  Veiko Taaklis (Järvamaa KHK) 
2013 eripreemia (koostöös EPKKga) - Ulvi Martin (Järvamaa KHK)
 

2012 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Marje Kask (Pärnumaa KHK)
2012 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Hendrikko Juhkam (Järvamaa KHK),  Raimond Lepiste (Kehtna MTK)
2012 eripreemia pikaajalise ja suure panuse eest noorte ja täiskasvanute koolitamisel loomakasvatuse valdkonnas (koostöös EPKKga) - Marika Oeselg (Olustvere TMK) 

2011 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Erna Gross
2011 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Annes Välk, Madis Liesment
2011 eripreemia heade tulemuste ja õppepraktiga sidumise eest (koostöös EPKKga) - Evelin Saarva

2010 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Vello Vilu
2010 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Sirli Põldaru, Krista Tõnuri
2010 eripreemia innovaatiliste meetodite kasutamise eest õpetamisel (koostöös EPKKga) - Katrin Uurman
 
2009 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Veiko Belials
2009 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Marko Arras, Ervin Dreiling
2009 eripreemia aastatepikkuse töö eest põllumajandusvaldkonna õpilaste õpetamisel (koostöös EPKKga) - Alfred Õunap
2009 eripreemia tähelepanuväärse kohusetundlikkuse ja töökuse eest eriala omandamisel ning propageerimisel (koostöös Kutsekvalifikatsiooni Sihtasutusega) - Vallan Kind
 
2008 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Vilma Tatar
2008 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Denis Raudsepp, Rivo Fomotškin
2008 eripreemia talupidamise traditsioonide edasikandmise eest (koostöös EPKKga) - Indrek Tapner
 
2007 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Miralda Paivel
2007 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Ivar Laansalu, Kaido Ojale
2007 eripreemia maaelu mitmekesistamise valdkonnas (koostöös EPKKga) -    Kristel Arukask
 
2006 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Riho Kala
2006 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Matis Kajaste, Raili Laas
 
2005 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Taavi Tuulik, Mirja-Mai Urve
2005 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Lisanne Lepind, Tõnis Unt
 
2004 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja - Aino Mödler, Marika Oeselg
2004 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane - Reimo Ilves, Dmitri Veski
 
2001 aunimetus parim maamajanduseriala õpetaja Riho Kala, Raimo Kiudorf
2001 aunimetus parim maamajanduseriala õpilane Moonika Raudsepp, Kaja Piirfeldt